Show-Biz

Andi Artani befasohet nga babai i tij në BBVK, takohet edhe me Gresën

Banori i Big Brother VIP Kosova, Andi Artani, mbrëmë (e premte) ka bërë një rrëfim të pathënë nga jeta dhe karriera e tij profesionale.

Pas kësaj, ai u befasua brenda shtëpisë së famshme të Kosovës edhe nga babai i tij.

Ata biseduan ndërmjet vete, ndërkohë që nuk munguan këshillat nga i ati për lojën që po bën brenda.

Foto: Screenshot/YouTube

Përveç takimit me Andin, ai u takua edhe me modelen Gresa Hoti, e cila ka nisur një lidhje dashurie me Artanin.

Modelja ndihej paksa në siklet ato çaste, gjersa po flisnin për eksperiencën e tyre brenda.

Andi e po ashtu dhe Gresa kanë kaluar më shumë se 80 ditë brenda BBVK-së, duke qenë se spektaklit edhe pak ditë po i vjen fundi.

Theksojmë që mbrëmë nga gara u eliminua aktorja Arta Selimi. /Telegrafi/
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button