Lajme

Kurti shpreh ngushëllime për vdekjen e Bilall Hadërgjonajt

Kryeministri Albin Kurti ka shprehur ngushëllime për vdekjen e ish-kryetarit të Qendrës së Lëvizjes në Deçan, Bilall Hadërgjonajt, duke thënë se është i tronditur nga ky lajm.

“Dëshiroj të shpreh ngushëllimet e mia të sinqerta për familjen Hadërgjonaj, që kanë humbur njeriun e tyre të dashur”, shkroi Kurti në Facebook.

Hadërgjonaj vdiq mbrëmë, pasi u përfshi në një aksident në Rastavicë të Deçanit.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button