Sport

Liverpool humbet mundësinë t’i afrohet zonës Champions

Crystal Palace dhe Liverpool barazuan pa gola në javën e 25 të Premier League.

Sa i përket sfidës, Mohamed Salah goditi shtyllën ne fillimin e pjesës së dytë.

Liverpooli kishte edhe raste të tjera, por deri në fund nuk ia arriti të shënojë.

Tani Liverpooli ka 36 pikë dhe mban vendin e tetë. /G.D abcnews.al/


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button