Sport

Vllaznia-Kastrioti, formacionet zyrtare – Abc News

schedule16:17 – 25 Shkurt, 2023

Vllaznia do të presë sot Kastriotin në orën 17:00, sfidë e vlefshme për javën e 23-të të Superiores

Bardheblutë vijnë në këtë sfidë pas barazimit pa gola me Egnatian ndërsa krutanët pas humbjes me Tiranën.

Trajnerët Josa dhe Çela kanë hedhur në fushë më të mirët për të marrë 3 pikët e vlefshme në këtë fazë të kampionatit.

FORMACIONET ZYRTARE

VLLAZNIA: Zogovic; Bulatovic, Shehi, Gurishta, Jonuzi, Mala, Marku, Alvioda, Kruja, Latifi, Balaj;

Trajner: Mirel Josa

KASTRIOTI: Sali; Kodra, Stojanovic, A.Selmani, Zogaj; Karakaçi, Hasani; Mehmeti Mihana, Reginaldo; Greca;

Trajner: Emiljano Çela
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button