Shqiperia

Aksident me vdekje në aksin Elbasan-Cërrik, makina përplas këmbësorin – Abc News

schedule23:34 – 26 Shkurt, 2023

Elbasan/ Informacion paraprak

Në aksin rrugor Elbasan-Cërrik, shtetasi O. H., 41 vjeç, banues në Belsh, duke drejtuar automjetin tip “BMW”, ka aksidentuar shtetasin N. B., 33 vjeç, banues në Cërrik, (këmbësor)

Si pasojë shtetasi N. B., ka ndërruar jetë, gjatë transportimit me ambulancë.

Drejtuesi i automjetit, shtetasi O. H. është shoqëruar në Komisariatin e Policisë për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button