Shqiperia

Cikloni Mesdhetar po afrohet drejt Shqipërisë, çfarë pritet të ndodhë – Abc News

schedule19:17 – 26 Shkurt, 2023

Qendra Ciklone ka përfshirë Mesdheun, e cila është afruar drejt vendit tonë duke shkaktuar stuhi ere të vrullshme dhe reshje shiu me intensitet të lartë në zonën e Shkodrës.

Sipas meteorologes Rezarta Xhakollari, stuhia do të vazhdojë deri pas mesnate në vendin tonë. Era do të jetë mbi 30 m /sek dhe dallgëzim të lartë mbi 8 ballë. /abcnews.al
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button