Sport

FOTO/ Ndodh në Greqi, macja ndërpret ndeshjen

Një gjë e çuditshme ka ndodhur në minutat e para të ndeshjes mes Arisit dhe Atromitos.

Një mace kaloi nga njëri skaj në tjetrin fushën e lojës së “Kleantis Vikelidis” duke detyruar arbitrin të ndërpresë përkohësisht ndeshjen. /G.D abcnews.al/


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button