Sport

Milani mposht Atalantën – Abc News

schedule22:36 – 26 Shkurt, 2023

Milani vijon rezultatet pozitive. Kuqezinjtë kanë mposhtur 2-0 Atalantën në San Siro.

Ndeshja nisi mirë për vendasit pas autogolit të  Musso 25′, ndërsa Messias dyfishoi shifrat 3 minuta nga fundi.

Milani ngjitet në vendin e 2 me 47 pikë, po aq sa ka dhe Interi.

Në ndeshjen e radhës kuqezinjtë përballen në transfertë kundër Fiorentinës. SHIKO GOLIN /G.D abcnews.al/
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button