Lajme

Një gruan sulmon fizikisht policët në Bërnjak

Një femër është arrestuar nga policia.

Ajo dyshohet se i ka sulmuar fizikisht zyrtarët në hyrjen e stacionit policor në Bërnjak duke mos i respektuar urdhrat tyre.

E dyshuara raportohet se kishte shkuar në stacionin policor për të pyetur për një rast.

E njëjta pas intervistimit me vendim të prokurorit, është liruar në procedurë të rregullt, njofton raporti 24 orësh i policisë përcjell Klankosova.tv/ Klankosova.tv

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button