Kosova

Një i vdekur dhe 32 raste të reja me COVID-19

Një person ka vdekur dhe janë regjistruar edhe 32 raste të reja me COVID-19 në Kosovë.

Kështu bën të ditur Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës.

Nga koronavirusi janë shëruar 20 persona.

IKSHPK thekson se 15 persona janë të hospitalizuar/ Klankosova.tv

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button