Lajme

Plagoset një person në Peran të Podujevës

Një person është plagosur në Peran të Podujevës.

Viktima ishte goditur nga një plumb derisa ishte në oborrin e tij.

Ai është dërguar për trajtim mjekësor në QKUK.

Njësitë relevante policore dhe njësiti K-9 kanë dal në vendin e ngjarjes, shkruan raporti 24 orësh i policisë përcjell Klankosova.tv

Në lidhje me rastin janë intervistuar tre dëshmitar rasti, është njoftuar prokurori dhe rasti është në procedurë hetimore/ Klankosova.tv

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button