Lajme

Varroset babai me të bijën njëvjeçare, vdiqën nga aksidenti në Kamenicë (FOTO)

Baba 33-vjeçar e bija e moshës njëvjeçare, janë varrosur sot në Gjilan, pasi vdiqën si pasojë e një aksidenti tragjik që ndodhi në fshatin Hodonovc të Kamenicës.

Babai me inicalet A.E., vdiq menjëherë pas aksidentit, ndërsa foshnja me inicilaet O.E., fillimisht u trajtua në spital, por nuk arriti t’i mbijetojë plagëve.

Në aksident e përfshirë ka qenë edhe nëna, e cila ende po trajtohet në spital, pas plagëve të rënda që ka marrë.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button