Sport

VIDEO/ “Shokohet” Interi, Bologna kalon në avantazh me një supergol – Abc News

schedule14:09 – 26 Shkurt, 2023

Bologna ka arritur të kalojë në avantazh ndaj Interit në minutën e 76-të të sfidës.

Pas një topi të humbur në mesfushë, Bologna nis një kundërsulm nga një top i gjatë, aty ku është gjendur i vetëm Orsolini përballë Onanës, dhe ka goditur topin fortë duke i hequr çdo mundësi kamerunasit për ta mohuar golin./ h.ll/abcnews.al
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button