Sport

VIDEO/ Tifozët e Besiktas hedhin arusha pelushi për fëmijët e prekur nga tërmeti – Abc News

schedule18:37 – 26 Shkurt, 2023

Ndeshja e Besiktas kundër Antalyaspor u ndërpre në minutën e pestë pasi tifozët vendas hodhën disa arusha pelushi në fushë për nder të fëmijëve të prekur nga tërmeti.

Minutat dhe sekondat që tifozët e Besiktashit hodhën arushat pelushi nuk ishin të rastësishme, pasi tërmeti i parë ndodhi në të gdhirë në orën 04:17. /G.D abcnews.al/
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button