Kosova

Dy të vdekur dhe 12 raste me COVID-19 në Kosovë

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës ka bërë të ditur se 2 persona kanë humbur jetën si pasojë e infektimit me COVID-19, në 24 orët e fundit.

Në 24 orët e fundit janë konfirmuar 12 raste pozitive, nga 35 testime.

Numri i rasteve aktive është gjithsejtë 204.


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button