Kosova

Ndalohet një person në Aeroportin e Prishtinës, i gjenden 9 fishekë në valixhe

Një person është ndaluar në Aeroportin e Prishtinës “Adem Jashari”, pasi gjatë një kontrolli të valixhes së tij janë gjetur dhe sekuestruar nëntë fishekë.

“ANP Adem Jashari 26.02.2023 – 11:00. Tek i dyshuari mashkull kosovar, gjatë kontrollit të valixhes së tij janë gjetur dhe sekuestruar 9 (nëntë) fishekë”, thuhet në njoftimin e policisë.

I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button