Lajme

Vuçiq si Kurti, i buzëqeshur në takim me Borrell e Lajçak (VIDEO)

Takimi i presidentit serb, Aleksandar Vuçiq, me përfaqësuesit e Bashkimit Evropian për dialogun Kosovë-Serbi, ka nisur.

Edhe Vuçiq njësoj si kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, është shfaqur në humor të mirë me Joseph Borrell dhe Miroslav Lajçak, njofton Klankosova.tv.

Pamjet para dhe gjatë takimit tashmë janë bërë publike të cilat mund t’i shihni më poshtë:

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

 


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button