Show-Biz

Xhuli e vendosur: Fitore ose asgjë, e kam marrë personale këtë garë

Juliana Nura është e vendosur që t’i shkojë deri në fund garës së Big Brother VIP Kosova.

Gresa Hoti i ka thënë Brunos kinse kanë marrë një lajm se të gjithë do të jenë sonte në nominim.

Ndërsa ai thotë se ka kaluar tashmë atë periudhë dhe se gara është e bukur dhe se loja është bukur.

Derisa Xhuli ka reaguar duke thënë se e ka marrë shumë personale këtë garë dhe e do fitoren.

“Goxha personale e kam marrë këtë garë, ose fitore ose asgjë…”, është shprehur ajo. /Telegrafi/
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button