Shqiperia

Humbi kontrollin e “Benzit” dhe u përplas me murin pranë rrugës, ndërron jetë në spital shoferi – Abc News

Ka ndërruar jetë drejtuesi i automjetit tip “Benz”, që pak minuta më parë humbi kontrollin dhe doli nga rruga duke u përplasur me murin rrethues.

Mjeti ishte duke udhëtuar në aksin e autostradës Mamurras – Fushë Krujë, ndërsa fillimisht shoferi u transportua me ambulancë në spital.

LEXO EDHE: VIDEO/ “Benzi” humb kontrollin dhe përplaset me murin rrethues në Krujë, lëndohet rëndë shoferi

Sipas mjekëve të spitalit, drejtuesi i automjetit humbi jetën sapo mbërriti në spitalin e Traumës në kryeqytet.r.t/abcnews.al
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button