Show-Biz

Në fillimet e tyre, Meghan Markle thuhet se ishte e zhgënjyer nga Princi Harry pasi kishte shumë pak para

Meghan Markle ishte ‘e zhgënjyer’ që Princi Harry kishte ‘shumë pak para’ kur u takuan, pohon një ekspert mbretëror.

Autori Tom Bower, i cili shkroi librin “Revenge: Meghan, Harry and the War Between the Windsors”, e përshkroi ish-aktoren e “Suits” si të ‘fiksuar pas parave’ në një intervistë me DailyMail të publikuar të hënën.

“Befasia dhe zhgënjimi i saj i madh ishte se Princi Harry kishte shumë pak para”, pohoi Bower.

Princi Harry dhe Meghan Markle (Foto: Shutterstock)

“Ajo kishte imagjinuar se do të vlente qindra milionë, nëse jo miliarda dhe ajo duhet ta kompensojë atë tani”.

Shkrimtari vazhdoi duke thënë se çifti nuk mund të përballonte stilin e tyre aktual të jetesës si anëtarë të familjes mbretërore.

Meghan Markle dhe Princi Harry (Foto: Zuma Press)

Në vitin 2021, Forbes vlerësoi pasurinë neto të Harryt dhe Markles në 10 milionë dollarë, duke përfshirë mbetjet e trashëgimisë së Harryt nga nëna e tij e ndjerë, Princesha Diana dhe kapitalin që dyshja kanë në rezidencën e tyre në Montecito, Kaliforni.

Ata gjithashtu u ndërprenë financiarisht nga pasuria e vlerësuar prej 34 miliardë dollarësh e Kurorës Britanike pasi ata lanë detyrat e tyre mbretërore në 2020 dhe u zhvendosën në ShBA.

Princi Harry dhe Meghan Markle (Foto: Getty Images)

Dhe për librin e tij, u raportua se Harry mori një paradhënie prej 20 milionë dollarësh kur e shiti.

Duka dhe Dukesha e Sussexit u martuan në vitin 2018 dhe tani kanë dy fëmijë: Archie dhe Lilibet. /Telegrafi/

Princi Harry dhe Meghan Markle (Foto: Wire Image)
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button