Show-Biz

Sfida e energjisë shkakton shumë të qeshura brenda shtëpisë së BBVK – Privé

Banorëve të Big Brother VIP Kosova, u është prezantuar sot sfida e re e energjisë, ndërsa e njëjta do të kryhet duke luajtur me nga dy konkurrentë që rrotullojnë rrathët.

Kësisoj, dy prej tyre, Stresi dhe Artani, kanë zhvilluar sfidën me rrathë, ndërsa kanë ngjallur të qeshura tek banorët e tjerë, me mënyrën se si kanë lozur.

Ndiqni të plotë videon e mëposhtme. /Prive.al


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button