Shqiperia

VIDEO/ “Benzi” humb kontrollin dhe përplaset me murin rrethues në Krujë, lëndohet rëndë shoferi

Një aksidenti i rëndë ka ndodhur në fshatin Bushnesh të Krujës. Një automjet tip “Benz” ka humbur kontrollin dhe është përplasur me murin rrethues të një banese.

Si pasojë e këtij aksidenti ka mbetur i lënduar rëndë drejtuesi, ndërsa mjeti ka marrë të dëmtime të shumta.r.t/abcnews.al


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button