Sport

Chelsea kontakton Pochettino-n – Abc News

schedule19:33 – 1 Mars, 2023

Chelsea vazhdon të mbështesë trajnerin Graham Potter, pavarësisht krizës serioze të ekipit.

Në të njëjtën kohë, Football Insider zbulon se tek drejtuesit e klubit londinez po rritet ndjenja se nevojitet një ndryshim në stol.

Sipas burimit, argjentinasi Mauricio Pochettino mund të marrë drejtimin e klubit lodinez. Blutë kanë vendosur tashmë kontakte me ish-timonierin e Tottenham dhe PSG.

Gjithashtu bëhet me dije se Mauricio Pochettino është i interesuar të punojë te Chelsea.

Chelsea aktualisht zë vendin e 10-të në renditjen e Premier League. /G.D abcnews.al/
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button