Show-Biz

Çka po i pëlqen Xhulit te Andi? (VIDEO) – Privé

Xhuli së fundmi ka treguar se çka i pëlqen tek Andi.

Ajo tha se ndonëse ai e ka ngacmuar që nga fillimi i Big Brother VIP Kosova, i pëlqen zgjuarsia e tij.

“Është shumë djalë i mirë”, tha Xhuli gjatë një diskutimi mbrëmë vonë në dhomën e gjumit.

Ndiqni videon e mëposhtme.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button