Shqiperia

EMRI/ Krimi në Paskuqan, identifikohet autori

PASKUQAN- Policia ka identifikuar autorin e dyshuar të ngjarjes së rëndë në Paskuqan, ku ish-dhëndri shkoi në shtëpinë e ish-gruas dhe qëlloi me armë duke vrarë dy persona dhe plagosur tre të tjerë. Ai është Ramazan Kuta. Policia ka ngritur pika kontrolli për arrestimin e tij.


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button