Sport

FOTO/ Mbizotëron jeshilja, ja si do të duket fanella e Liverpool për sezonin e ardhshëm – Abc News

Një ngjyrë e ngjashme është përdorur tashmë në të kaluarën.

Gazetari  Dave Ockpo ka ndarë një imazh të asaj që ai pretendon se është fanella jashtë fushe e Liverpool për sezonin 2023/2024 dhe do të jetë e gjelbër.

Kjo zgjedhje e nuancës së gjelbër është edhe befasuese dhe jo. Liverpool kapërdorur tashmë një jeshile të ngjashme në të kaluarën dhe me shumë gjasa kanë vendosur të kthehen në një nga ngjyrat historike.

Jeshilja është e pranishme si në logon e klubit ashtu edhe në stemën e qytetit të Liverpool-it. /G.D abcnews.al/
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button