Shqiperia

FOTO/ Vrau e plagosi ditën e sotme në Tiranë, momenti i arrestimit të autorit Dan Hutra – Abc News

schedule19:08 – 1 Mars, 2023

Dan Hutra është arrestuar pas disa orësh kërkime në Landfillin e Sharrës nga Policia e Shtetit, pasi terrorizoi kryeqytetin duke vrarë 3 gra dhe plagosur 3 të tjera.

Hutra për orë të tëra lëvizi i lirë në kryeqytet i armatosur duke u kthyer në një person të rrezikshëm.

Ngjarjet ditën e sotme u regjistruan në 3 zona të ndryshme të qytetit, përkatësisht në Paskuqan ku vrau 2 gra dhe plagosi dy të tjera, ndërsa dyshohet po ashtu se ka vrarë një tjetër grua në Kamzë dhe plagosur një tjetër në Astir.r.t/abcnews.al
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button