Kosova

Gjendet pa shenja jete një person në banesën e tij në Mitrovoicë

Policia e Kosovës në Mitrovicë raporton se viktima mashkull kosovar është gjetur pa shenja jete në banesën e tij.

Vdekjen e viktimës e ka konstatuar mjeku kujdestar.

Organet e rendit njoftojnë se me vendim të prokurorit, trupi i pa jetë u dërgua në IML për obduksion.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button