Show-Biz

“Kanë me ta bo kurthin”, çka e paralajmëroi Stresi, Xhulin? (VIDEO)

Mbrëmë, në një moment Stresi ka paralajmëruar për diçka Xhulin.

“Kujdes se kanë me ta bo kurthin”, i tha reperi asaj, duke mos treguar më shumë. Xhuli ia ktheu duke i thënë: “O shqiponjës kurthin s’mundem me ia bo”.

Për më shumë detaje ndiqni videon që shihni më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

The post “Kanë me ta bo kurthin”, çka e paralajmëroi Stresi, Xhulin? (VIDEO) appeared first on Privé – Faqja Zyrtare.


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button