Lajme

Kërcënon ish të dashurën, dërgohet në mbajtje

Policia e Kosovës njofton se një femër në Podujevë ka raportuar te organet e rendit se ishte shantazhuar nga ish i dashuri i saj përmes rrjeteve sociale.

Bëhet e ditur se i dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.
*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button