Kosova

Prishtinë: Arrestohen dy persona për vrasje në tentativë

Policia i ka arrestuar dy persona në rrugën “Bajram Bahtiri” në Prishtinë, lidhur me veprën penale “Vrasje në tentativë”, e cila ka ndodhur më 13 janar.

Të arrestuarit janë D.K, 23 vjeçar dhe D.A 32 vjeçar, shtetas të Kosovës.

Të dyshuarit janë dërguar në mbajtje prej 48 orësh

Organet e rendit bëjnë të ditur se janë kryer tri bastisje në tri lokacione.

Ndërkaq sipas tyre në arrati gjendet edhe i dyshuari i tretë/Klankosova.tv

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button