Kosova

Prizren: Vdes këmbësorja pasi goditet nga vetura

I dyshuari mashkull kosovar, derisa ishte duke e drejtuar veturën, nga pakujdesia e ka goditur një këmbësore.

Policia njofton se viktima ka pësuar lëndime vdekjeprurëse dhe se vdekjen e saj e ka konstatuar mjeku kujdestar.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është arrestuar dhe u dërgua në mbajtje, ndërsa trupi i pa jetë u dërgua në Institutin e Mjekësisë Ligjore.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.
*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

The post Prizren: Vdes këmbësorja pasi goditet nga vetura appeared first on Klan Kosova.


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button