Sport

Reagon Partizani, të kuqtë ngushtojnë shifrat

Partizani ka reaguar ndaj Vllaznisë duke ngushtuar shifrat në 2-1.

Matondo realizoi supergol duke goditur nga distanca dhe mposhtur portierin Qarri. SHIKO GOLIN /G.D abcnews.al/


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button