Lajme

Takimi Abazoviq-Kurti: Ne trashëgojmë marrëdhëniet tona fqinjësore

Kryeministri i Malit të Zi, Dritan Abazoviq ka takuar kryeministrin e vendit tonë, Albin Kurti.

Abazoviq tha se në takim me Kurtin ka diskutuar për “lidhjen infrastrukturore, ide të reja dhe përmirësimin e cilësisë së jetesës”.

“Ne vazhdojmë të trashëgojmë marrëdhëniet tona fqinjësore”, ka shkruar kryeministri malazez në Facebook, përcjell Klankosova.tv.


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button