Kosova

Vdekje e dyshuar në Ranillukë

Policia e Kosovës njofton lidhur me një vdekje të dyshuar në Ranillukë të Gjilanit, ku një person dyshohet se është rrëzuar aksidentalisht dhe ka pësuar lëndime trupore

I njëjti është dërguar në shtëpinë e shëndetit ku mjeku kujdestar ka konstatuar se viktima nuk ka shenja jete.

Trupi i pajetë i viktimës është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.
*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button