Sport

VIDEO/ “Topçinjtë” gjejnë avantazhin, Saka tund rrjetën e Everton

Pas 40 minutave lojë është zhbllokuar sfida mes Arsenal dhe Everton.

Gjatë disa shkëmbimeve pasimesh në zonën e Everton, Oleksandr Zinchenko gjen të pambuluar në zonë, talentin anglez Bukayo Saka, i cili me një goditje në shtyllën më të afërt dërgon topin në rrjetën e Jordan Pickford. 1 me 0 për Arsenal. /i.m /abcnews.al 

SHIKONI GOLIN:


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button