Sport

Zbulohen 7 lojtarë që Ten Hag do të shesë gjatë verës – Abc News

Sipas Daily Mirror, Erik ten Hag ka renditur shtatë lojtarë që dëshiron që Manchester United t’i shesë në verë.

Ten Hag thuhet se dëshiron një qendërsulmues të nivelit të lartë dhe një mesfushor qëndror.

Dhe sipas Daily Mirror, ata janë Anthony Martial, Harry Maguire, Alex Telles, Donny van de Beek, Eric Bailly, Aaron Wan-Bissaka dhe Brandon Williams. /G.D abcnews.al/
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button