Sport

Gruaja e Hakimit bëri kërkesë për divorc pas akuzave për përdhunim – Abc News

schedule16:30 – 2 Mars, 2023

Gruaja e tij i jep fund lidhjes dhe jetës martesore me Ashraf Hakimin pas akuzave ndaj mbrojtësit të djathtë maroken të Paris Saint-Germain, për përdhunim të një 24-vjeçareje.

Siç raportohet nga “El Cierre Digital”, Himba Abouc thuhet se ka bërë kërkesë divorci disa javë më parë pasi marrëdhënia e saj me Hakimin tashmë ishte në krizë dhe deklarata e viktimës së dyshuar 24-vjeçare ishte pika e fundit.

Pavarësisht kësaj, avokati i futbollistit ka përgënjeshtruar vajzën, duke theksuar se klienti i tij është i gatshëm të ndihmojë autoritetet që çështja të zbardhet menjëherë.

Kujtojmë se pavarësisht ankesës së saj, 24-vjeçarja nuk ka bërë padi kundër mbrojtësit maroken të Parisit, edhe pse siç pretendonte ajo, ai e puthi, dhe i hoqi rrobat pa dëshirën e saj.

Gjithashtu bëhet me dije se vajza arriti ta ndalonte Hakimin duke e goditur me shkelma. /G.D abcnews.al/

El refugio de Hiba Abouk durante el escándalo de Achraf Hakimi, su marido  acusado de violación | Principal.cat

Hiba Abouk estalla ante las acusaciones sobre su marido Achraf Hakimi
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button