Kosova

LIVE| RUBIKON sonte, ekskluzivisht brenda Gjykatës Speciale

Sonte me fillim nga 20:45 në Rubikon me Adriatik Kelmendin, për herë të parë Klan Kosova sjell reportazh brenda Gjykatës Speciale në Hagë.

Po ashtu sonte ekskluzivisht në Rubikon ju sjellim edhe një intervistë me Nevenka Tromp, autore e librit ”Gjykimi i papërfunduar i Slobodan Milosheviqit”.

Klan Kosova është media e parë e rajonit, të cilës i është lejuar qasje me kamera në hapësirat e brendshme të objektit ku më 3 prill pritet të fillojë gjykimi ndaj krerëve të UÇK-së, Hashim Thaçi, Rexhep Selimi, Kadri Veseli dhe Jakup Krasniqi. /Klankosova.tv

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button