Show-Biz

“Po shpif”, Xhuli përplaset sërish me Stresin për historinë e videos intime (VIDEO) – Privé

Pasi u pajtuan, Xhuli dhe Stresi janë përplasur sot sërish me njëri-tjetrin.

Gjithçka nisi për videon intime të Xhulit, për të cilën kjo e fundit tha se reperi i ka thënë “ta ka parë e gjithë bota”.

“Po shpif”, tha artisti shqiptar në prezencën e Brunos, i cili po dëgjonte të dy.

Ndiqni videon për më shumë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button