Lajme

Protestohet në Greqi pas aksidentit tragjik të trenave (VIDEO)

Greqia u trazua pas përplasjes së trenave që lanë shumë viktima.

Në rrugë dolën qindra protestues të revoltuar ndaj operatorit hekurudhor të cilin e konsiderojnë përgjegjës për aksidentin, njofton Klan Kosova.

Në anën tjetër vetë punëtorët e këtij shërbimi hynë në grevë.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS

 

The post Protestohet në Greqi pas aksidentit tragjik të trenave (VIDEO) appeared first on Klan Kosova.


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button