Lajme

Shkon në 15 numri i të arrestuarve në rastin “Brezovica”

15 persona janë arrestuar deri më tani në aksionin “Brezovica”.

Kjo u konfirmua për Klankosova.tv nga prokurori i rastit Rasim Maloku.

Gjatë ditës së enjte policia në bashkëpunim me Administratën Tatimore dhe Doganën kanë “zbarkuar” në katër komuna të vendit.

Personat e arrestuar dyshohen për veprat penale “Fajde” “Shmangie nga tatimi” dhe “Detyrim”/ Klankosova.tv

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

14 të arrestuar për rastin ”Brezovica”


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button