Sport

VIDEO/ Dalin pamjet, si u rrafshua me plumba dyqani i Messit nga mafiozët – Abc News

schedule17:48 – 2 Mars, 2023

Dyqani që i përket familjes së Antonella Rakuzzo, gruas së Lionel Messit, ishte shënjestër e një sulmi mafioz në orët e para të së enjtes, me dy burra të panjohur që hapën zjarr të paktën 14 herë.

Në fakt, para se të largoheshin, ata lanë një shënim, të shkruar në një thes me qymyr. “Messi, ne po të presim. (Kryebashkiaku aktual i Rosarios, Pablo) Havkin është gjithashtu një tregtar droge, ai nuk do të të mbrojë”.

Mediat argjentinase mbërritën në Rosario dhe filmuan pamjet e zonës, e cila është rrethuar nga policia. /G.D abcnews.al/
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button