Sport

City udhëheq me hat-trick e Haaland, Interi 45 minuta larg kualifikimit – Abc News

schedule21:48 – 14 Mars, 2023

Kanë përfunduar pjesët e para të Man City-Leipzig dhe Porto-Inter.

Qytetarët janë një hap larg kualifikimit teksa udhëheqin 3-0 falë një Haalandi të “çmendur” i cili ka realizuar hat-trick në minutat 21′ 22′ dhe 45+2.  SHIKO GOLAT

Ndërkohë, në ndeshjen tjetër Interi po barazon pa gola ndaj Portos dhe me këtë rezultat shkon në çerekfinale falë fitores 1-0 në Milano. /G.D abcnews.al/

 
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button