Show-Biz

Tessa Thompson thotë se kurrë në jetën e saj nuk ka ngrënë një hamburger

Tessa Thompson nuk ka ngrënë kurrë hamburger.

Aktorja 39-vjeçare shpjegoi se megjithëse nuk është vegjetariane, ajo nuk ka provuar as një hamburger – një element kryesor për disa – në asnjë moment ‘në jetën e saj’, shkruan DailyMail.

Duke folur në një intervistë për revistën “Vanity Fair” në festën vjetore të çmimeve “Oscar” të mbajtur në Qendrën “Wallis Annenberg” për Artet Performuese në Beverly Hills të dielën mbrëma, ajo tha: “Nuk kam ngrënë kurrë një hamburger në jetën time”.

Ylli shtoi: “Unë ha gjëra të tjera, thjesht nuk kam ngrënë kurrë një hamburger. Është e vetmja gjë e jashtëzakonshme që mund të pretendoj ende”.

Ndërkohë, ajo gjithashtu tregoi se kishte ngrënë vetëm ‘së fundmi’ një vezë për herë të parë, por ajo nuk kishte ngelur e kënaqur nga përvoja.

Ajo tha: “Nuk kisha pasur kurrë një të tillë. Unë nuk mendoj se ato janë të shkëlqyera”.

Edhe pse gazetarja vuri në dukje se ka shumë mënyra për të gatuar dhe shijuar një vezë, aktorja e “Creed” – e cila zbuloi se i pëlqente patatet dhe këmbënguli se ishte problemi i saj.

Ndërkohë, Tessa – e cila u shfaq në filmin “Thor: Love and Thunder” vitin e kaluar – më parë pranoi se nuk priste kurrë të merrej me aktrim.

Ajo shpjegoi: “Unë u rrita në Los Angeles. Unë jam rritur në Hollywood pikërisht në ato rrugë”.

“Nuk e kisha menduar kurrë se do të bëhesha aktore. Në familjen time nuk kishte aktorë”.

Thompson më pas shtoi: “Nuk kam njohur askënd në televizion apo në ekran. Por babai im, ndonjëherë, ose nëna ime më merrnin si kënaqësi duke shkuar në ‘Mann’s Chinese’ ose në Teatrin ‘El Capitan’ përballë rrugës”.

“Është si përtej çdo gjëje që mund të kisha ëndërruar ndonjëherë se do të bëhesha pjesë”, deklaroi ajo. /Telegrafi/
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button