Sport

Zbulohet oferta e PSG-së për Vlahovic – Abc News

schedule23:43 – 14 Mars, 2023

Gazeta e njohur sportive “Calcomerkato” raporton se PSG jo vetëm është e interesuar, por ka kontaktuar edhe me Juventusin dhe tashmë ka një ofertë për Vlahovic.

“Calcomerkato” raporton se parisienët kanë dërguar një ofertë prej 60 milionë eurosh për Vlahovic. Këtë sezon, ai luajti 26 ndeshje, shënoi 10 gola dhe regjistroi katër asistime.

Vlera e tij në treg llogaritet në 80 milionë euro, por PSG ofron 20 milionë më pak. /G.D abcnews.al/

 
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button