Show-Biz

Ky është lloji i mashkullit që Mbresa pëlqen (VIDEO) – Privé

Mbresa ka folur sërish për llojin e mashkullit që pëlqen.

Këngëtarja shqiptare tha se i pëlqen të jetë i pastër, dhe të vishet bukur. Pyetjen ia bëri Shota e cila u rikthye në shtëpi për 24 orë bashkë me Getinjon dhe Vivien.

Ndiqni videon për të kuptuar më shumë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button