Show-Biz

Lansohet bashkëpunimi i parë ndërkombëtar i Melisa Lleshit – Privé

Melisa Lleshi pas shtëpisë së BBVK është gati me projekte të reja.

Ajo tashmë ka lansuar edhe bashkëpunimin që është edhe i pari si ndërkombëtar.

Artistja kësaj here ka bashkuar forcat me artistin Korbe Frero dhe këngën e realizuar me videoklip mund ta ndiqni më poshtë. /Prive.al


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button