Show-Biz

Lindsay Lohan shtatzënë, në pritje të fëmijës së parë? – Privé

Aktorja Lindsay Lohan është shtatzënë dhe pret fëmijën e saj të parë me bashkëshortin Bader Shammas.

“Ajo po ndihet mirë dhe është e emocionuar”, thotë përfaqësuesi i Lohan për Page Six.

Ylli ‘ “Mean Girls” e njoftoi lajmin përmes Instagramit të martën me një foto të një rrobe të bardhë të bebeve me fjalët “së shpejti”.

Ajo ndau të njëjtën imazh në Instagram Stories, duke etiketuar Shammas.

“Jemi të bekuar dhe të emocionuar,” ka shkruar Lohan në postimin e saj.

Page Six dha lajmin në korrik 2022 se Lohan dhe Shammas, të dy 36 vjeç, u martuan fshehurazi.

Dyshja ndezën spekulimet se ata thanë “Unë po” në fotot e shpërndara në Instagramin e Lindsay në atë kohë.

“Unë jam gruaja më me fat në botë. Ai më gjeti dhe e dinte që unë doja të gjeja lumturinë dhe hirin, të gjitha në të njëjtën kohë,” shkroi Lohan në mbishkrimin e postimit të saj.

“Jam i habitur që ky është burri im. Jeta ime dhe gjithçka ime. Çdo grua duhet të ndihet kështu çdo ditë”.

Lajmi i bebes shënon një kohë ekstra emocionuese për rrethin e ngushtë të Lohan-it, pasi shoqja e saj e famshme prej shumë vitesh, Paris Hilton, gjithashtu së fundmi u bë nënë.

 
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button