Show-Biz

Ndërron jetë në moshën 35-vjeçare Jeff Thomas, dyshohet për vetëvrasje

Modeli Jeff Thomas ka vdekur në moshën 35-vjeçare, raportoi TMZ të mërkurën (14 mars).

Burimet e zbatimit të ligjit i thanë gazetës se ata morën një telefonatë më 8 mars duke raportuar se trupi i Thomas ishte gjetur pasi ai dyshohet se u hodh nga ballkoni i banesës së tij në Miami, megjithatë, policia janë ende duke hetuar rastin.

Vdekja e tij po shihet si një vetëvrasje e dukshme, por rezultatet e autopsisë për një shkak përfundimtar të vdekjes nuk janë bërë ende të ditura, shkruan PageSix.

Foto: Iam
Jeff Thomas/Instagram

Thomas krenohej me një prani të fortë në mediat sociale – ai kishte më shumë se 120,000 ndjekës në Instagram – dhe përfaqësohej nga AMCK Models të Londrës.

Ai gjithashtu themeloi një agjenci konsulente për artin bashkëkohor, One Popsicle.

Foto: Iam
Jeff Thomas/Instagram

Thomas ndau një foto të tij duke kryer një zhytje të ftohtë për shëndetin e tij mendor në të njëjtën ditë që policia mori raportin për vdekjen e tij.

Vetëm disa ditë para kësaj, Thomas ndau një foto të një tatuazhi të ri ku shkruhej “rezistencë”, i cili duket se ka shërbyer si një simbol për atë që ai kishte luftuar privatisht.

Foto: Iam
Jeff Thomas/Instagram

Fansat, ndjekësit dhe miqtë e kanë vërshuar llogarinë e tij në Instagram me mesazhe pikëllimi dhe zie që kur lexuan lajmin për vdekjen e tij të parakohshme. /Telegrafi/
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button